projektpraca.eu

Social Media Marketer/ Influencer specialist

Angloville Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o Nas...

Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online).

Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Klientami Angloville są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych. 10+ narodowości w zespole - dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku influencer marketingu w Polsce
  • znajomość narzędzi do analizowania kampanii z udziałem influencerów
  • kreatywność i otwartość w proponowaniu niestandardowych działań z udziałem influencerów
  • wystąpienia przed kamerą (np. na Facebooku lub TikToku)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1+

Czym będziesz się zajmować:

  • Prowadzenie i rozwijanie profilów social media (FB, IG, TikTok, Linkedin)
  • Współpraca z influencerami i nawiązywanie współpracy z nowymi
  • Negocjacje stawek oraz warunków współpracy z influencerami
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, raportowanie oraz przedstawianie rekomendacji
  • Tworzenie i prowadzenie transmisji Facebook Live

Korzyści pracy w Angloville:

  • umowa o pracę,
  • praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • comiesięczne spotkania integracyjne,
  • nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu,
  • zniżki na usługi językowej platformy online oraz na programy Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie:

Wraz ze swoim CV podeślij nam swoje portfolio, czyli:

  • prowadzisz kanał na YouTube? prześlij nam link do niego
  • prowadzisz bloga? Pokaż go nam
  • prowadzisz swoje social media lub innych firm? Pochwal się
  • piszesz artykuły? Załącz jeden z nich

na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę