projektpraca.eu

Ślusarz

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie elementów do spawania (fazowanie, kompletowanie zleceń)

  • przygotowywanie lekkich ram i podzespołów do malowania proszkowego przy użyciu szlifierek kątowych, szlifowanie i satynowanie elementów nierdzewnych;

  • cięcie elementów na pile taśmowej,

  • obsługa gwinciarki pneumatycznej

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie branżowe techniczne, ewentualnie chęci do nauki nowego zawodu – dla zainteresowanych przeprowadzimy dogłębne szkolenie;

  • dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • znajomość czytania rysunku technicznego lub chęć do jego nauki;

  • zaangażowanie i motywacja do pracy;

  • stosowanie się do przepisów BHP;

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • praca na miejscu w siedzibie firmy,

  • jednozmianowy system pracy,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,

  • możliwość realizacji ciekawych projektów,

  • profesjonalne szkolenia,