projektpraca.eu

Ślusarz utrzymania ruchu

NSK Bearings
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

NSK - światowy lider w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz (nr ref. KIE/W-14/01//062023)

  • realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn dla układów mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • wykonywanie konserwacji i remontów maszyn i urządzeń,

  • rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie techniczne - mechaniczne lub odbyte kursy

  • znasz podstawy mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

  • jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej w system pracy 4-brygadowej

  • potrafisz działać zespołowo oraz chciałbyś związać się na dłuższej ze stabilnym pracodawcą

 Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • prześlij swoje CV na adres : sinczak-e@nsk.com lub dostarcz je do siedziby firmy: Kielce ul. Jagiellońska 109 z dopiskiem "Ślusarz"

  • odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl), aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe

Oferujemy:

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Rozwój zawodowy i szkolenia

  • System premiowy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zabezpieczenie emerytalne

  • Pracę dla najlepszych marek

  • Dopłatę do wypoczynku

  • Świadczenia pieniężne na święta

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia 30 500 osób w ponad 30 krajach na całym świecie