projektpraca.eu

Ślusarz spawacz

BETARD SP. ZO.O.
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 03 maja 2024
148
2024-04-19 2024-05-03

Opis stanowiska pracy

BETARD Sp. z o.o. produkująca elementy prefabrykowane zatrudni do pracy w zakładzie produkcyjnym w Kielcach osoby na stanowisko Ślusarz Spawacz

Zakres obowiązków:

przygotowywanie i przeróbka form oraz elementów stalowych wykorzystywanych przy produkcji prefabrykatów związanych z bieżącą produkcją w zakładzie, szlifowanie elementów stalowych.

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych, znajomość czytania rysunku technicznego, odpowiedzialność.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; niezbędne narzędzia pracy; dla osób bez doświadczenia, zaangażowanych i chętnych do pracy możliwość przyuczenia do zawodu; karta Multi Sport; grupowe ubezpieczenie na życie.

Kontakt z pracodawcą

516 185 507 w dni robocze w godzinach 7.00 - 13.00

Adres e-mail

kadry.kielce@betard.pl