projektpraca.eu

Ślusarz-spawacz

BETARD SP .z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2023
  • Ważna do: 29 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca elementy prefabrykowane zatrudni osoby na stanowisko:

Ślusarz Spawacz

Praca stała w zakładzie produkcyjnym w Kielcach w systemie zmianowym.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i przeróbka form oraz elementów stalowych wykorzystywanych przy produkcji prefabrykatów związanych z bieżącą produkcją w zakładzie.
  • Szlifowanie elementów stalowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przygotowanie do pracy oraz możliwość uzyskania niezbędnych szkoleń i uprawnień.
  • Dla osób bez doświadczenia zaangażowanych i chętnych do pracy możliwość przyuczenia do zawodu.

Benefity:

  • Karta Multi Sport.
  • Ubezpieczenie na życie.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Znajomość czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Ślusarz-Spawacz