projektpraca.eu

Ślusarz / Spawacz / Monter konstrukcji stalowych

DarCraft
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
73
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

-Składanie i spawanie konstrukcji stalowych

-Montaż konstrukcji stalowych na placu budowy ( czasami wyjazdy w delegację )

 -Wykonywanie detali według rysunku technicznego

 -Przygotowywanie elementów do spawania

 -Obróbka konstrukcji oraz elementów wykonywanych ze stali (czyszczenie, przygotowanie do cynkowania)

 -Obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz przyrządów pomiarowych

 Oferujemy:

 -atrakcyjne wynagrodzenie

 -umowę o pracę/ umowę zlecenie

 -możliwość podnoszenia kwalifikacji

 -praca w młodym, przyjaznym zespole

Wymagania

-umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych

 -zdolności manualne (szlifierka, wiertarka itp.)

 -dokładność

 -odpowiedzialność

 -dyspozycyjność

 -chęć do pracy

Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

CV proszę przesłać na adres: biuro@darcraft.com.pl

Kontakt z pracodawcą

732007588

Adres e-mail

biuro@darcraft.com.pl