projektpraca.eu

Ślusarz / Spawacz / Monter konstrukcji stalowych

DarCraft
  • Dodano: 11 sierpnia 2022
  • Ważna do: 25 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na w/w stanowiska.

Opis stanowiska pracy:

 - montaż konstrukcji stalowych ( praca w delegacji )

 - wykonywanie detali według rysunku technicznego,

 - przygotowywanie elementów do spawania,

 - obróbka konstrukcji oraz elementów wykonanych ze stali,

 - przygotowanie konstrukcji do dalszych etapów procesu wytwórczego,

 - obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych.

 Oferujemy:

 - atrakcyjne wynagrodzenie,

 - umowa o pracę - pełny etat,

 - praca w przyjaźnie nastawionym zespole,

 - praca w systemie jednozmianowym,

 - możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

-Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych,

-Zdolności manualne (szlifierka, wiertarka itp.)

 -Dokładność,

 -Odpowiedzialność,

 -Dyspozycyjność,

 -Chęć do pracy,

 -Mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego,

 -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

CV proszę przesłać na podany adres e-mail