projektpraca.eu

Ślusarz / Spawacz / Monter konstrukcji stalowych

DarCraft
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 24 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na w/w stanowiska.

Opis stanowiska pracy:

 - montaż konstrukcji stalowych ( praca w delegacji )

- wykonywanie detali według rysunku technicznego,

- przygotowywanie elementów do spawania,

- obróbka konstrukcji oraz elementów wykonanych ze stali,

- przygotowanie konstrukcji do dalszych etapów procesu wytwórczego,

- obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowa o pracę - pełny etat,

- praca w przyjaźnie nastawionym zespole,

- praca w systemie jednozmianowym,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

-Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych,

-Zdolności manualne (szlifierka, wiertarka itp.)

-Dokładność,

-Odpowiedzialność,

-Dyspozycyjność,

-Chęć do pracy,

-Mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego,

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

CV Proszę przesłać na podany adres e-mail