Ślusarz - Mechanik utrzymania ruchu (premie, benefity, stabilność)

NSK BEARINGS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 13 marca 2024
  • Ważna do: 27 marca 2024

Opis stanowiska pracy

NSK - światowy lider w produkcji łożysk - poszukuje kandydatów na stanowisko: Ślusarz - Mechanik Utrzymania Ruchu

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn dla układów mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • wykonywanie konserwacji i remontów maszyn i urządzeń,

  • rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz umiejętność pracy z narzędziami

  • znasz podstawy mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

  • jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej w systemie pracy 4-brygadowej

  • potrafisz działać zespołowo oraz chciałbyś związać się na dłuższej ze stabilnym pracodawcą

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Prześlij swoje CV na adres sinczak-e@nsk.com

  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji

  • Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl)

  • Aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w odwiedź stronę NSK Europe nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

Oferujemy:

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych - bonusy na święta i dofinansowanie do wypoczynku, wsparcie dla naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych,

  • Rozwój zawodowy i szkolenia - finansujemy i umożliwiamy zdobywanie certyfikatów oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Premie - dodatkowe bonusy finansowe m.in. za osiągnięcie założonych wyników

  • Stabilizację - jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferujemy pewność co do przyszłości

  • Ubezpieczenie Grupowe – z nami zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny

  • Lean Management - efektywne metody zarządzania

  • Pracę dla najlepszych marek - budowanie relacji z profesjonalistami w branży

  • Dofinansowanie do posiłków – zregenerujesz siły i zjesz pyszny posiłek,

  • Karta sportowa - siłownia, joga, basen a może sztuki walki? Oferujemy możliwość aktywnego wypoczynku po pracy.