projektpraca.eu

SHOP-ASSISTANT / SPRZEDAWCA

TARMAX Sp.z.o.o. Sp.K.
  • Dodano: 09 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

ROZWIŃ U NAS SWOJE ZDOLNOŚCI ? KONIECZNIE Z ENERGIĄ I PASJĄ! - REALIZUJ DLA NEW BALANCE ZADANIA: - aktywna sprzedaż oraz doradztwo; - budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem; - realizacja założonych planów sprzedaży; - obsługa kasy fiskalnej; - przyjmowanie dostaw; - dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci.

Wymagania

POWINIENEŚ SPEŁNIĆ KILKA WYMOGÓW: - min. roczny staż na podobnym stanowisku; - umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne; - wysoka kultura osobista; - znajomość ogólnych standardów obsługi klienta; - łatwość nawiązywania kontaktu z klientem; - znajomości pakietu MS Office oraz łatwego poruszania się w środowisku internetowym; - znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych; - przyjęcia odpowiedzialności za powierzone mienie; - zainteresowania związane ze sportem, marką oraz modą; - dyspozycyjność; - gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela. TO OCZYWISTE I STANDARDOWE WYMOGI, ALE NEW BALANCE NIE JEST BANALNĄ FIRMĄ. U NASSPRZEDAWCY MUSZĄ BYĆ PO PROSTUŚWIETNYMI LUDŹMI! DOŁĄCZ DO NAS I MIEJ: - pasję do ludzi, nigdy jej dość, zwłaszcza jeśli ich lubisz; - humor równie dobry, jak energię, którą emanujesz. COŚ ZA COŚ, JAK TO W ŻYCIU ? DAJ NAM SIEBIE, A MY DAMY TOBIE: - umowę o pracę w rozwijającej się, modnej i energetycznej firmie; - system wynagrodzeń adekwatny do stanowiska; - dynamiczne i ciekawe szkolenia; - prestiż bo nasza marka broni się sama. NEW LOOK ? NEW STYLE - NEW BALANCE NEW LIFE(?) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, w celach związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego. Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.