projektpraca.eu

Serwisant

BOSKY Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 maja 2022
  • Ważna do: 02 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

BOSKY bardzo nowocześnie zarządzana firma, działająca w całej Polsce z siedzibą główną w Kielcach, specjalizująca się w sprzedaży opakowań, maszyn pakujących oraz robotów

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Serwisant

Obowiązki:

  • wykonywanie montażu,
  • demontażu i naprawy i maszyn pakujących,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i operacyjnych,
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

Wymagania

  • szukamy osób z wykształceniem technicznym,
  • potrafiących pracować zespołowo, komunikatywnych, otwartych na nowości,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie, oferującej technologiczne rozwiązania z całego świata,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, obejmujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet MultiSport
  • przyjazny, zgrany zespół.