projektpraca.eu

Serwisant

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 lutego 2021
  • Ważna do: 09 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Opis stanowiska:

  • udział w realizacji bieżących prac serwisowych,
  • przeglądy okresowe i naprawy bieżące zabudów,
  • przeglądy okresowe i naprawy żurawi i hakowców,
  • wsparcie przy programowaniu układów hamulcowych i zawieszeń do przyczep i naczep.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość branży samochodowej,
  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w sferze serwisu zabudów, przyczep i naczep ciekawe i urozmaicone zadania.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@kh-kipper.pl   wpisując w temacie wiadomości: Serwisant.