projektpraca.eu

Serwisant- technik serwisu

Adecco Poland
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 08 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta- firmy specjalizującej się w sprzedaży opakowań i maszyn dla branży spożywczej – poszukujemy kandydata na stanowisko- Technik serwisu.

Miejsce pracy: Kielce

Aplikuj, jeśli:

  • Interesują Cię zagadnienia związane z budową, mechaniką, elektryką oraz naprawą maszyn i urządzeń,
  • Chcesz zdobywać wiedzę i rozwijać się w doświadczonym zespole międzynarodowych serwisantów,
  • Lubisz pracę kreatywną, w której nie ma miejsca na nudę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy- umowa o pracę;
  • Wysokie wynagrodzenie+ premie;
  • Auto służbowe;
  • Elastyczny system pracy: praca stacjonarna i mobilna;
  • Pełne szkolenie produktowe i techniczne;
  • Przygotowany indywidualny plan wdrożeniowy;
  • Pomoc doświadczonego serwisanta w pierwszych miesiącach pracy;
  • Przyjemna atmosfera w pracy.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe- mile widziane osoby nawet już po technikum: mechanik, elektromechanik, automatyk.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość i chęć do częstych, krótkich wyjazdów do Klientów ( powrót tego samego dnia lub najpóźniej dnia następnego);

Mile widziane:

  • Znajomość programów AutoCAD, SolidWorks;
  • uprawnienia SEP;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa posprzedażowa klientów w zakresie napraw, przeglądów i remontów technicznych;
  • Asysta techniczna podczas montażu nowych urządzeń i instalacji;
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami;
  • Doradztwo i diagnozy techniczne.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania.

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ.