Serwisant przemysłowych urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

  • Dodano: 05 lutego 2020
  • Ważna do: 05 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany :
Serwisant przemysłowych urządzeń chłodniczych i klimatyzacji.

Miejsce pracy Dolnośląskie.

Obowiązki:

- Utrzymywanie w sprawności technicznej oraz nadzór nad
  eksploatacją instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i
  wentylacyjnych
- Montaż i serwis systemów klimatyzacji i wentylacji
- Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
- Usuwanie bieżących usterek

Oferujemy:

- Pracę w młodym zespole
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie 4 000- 8 000 zł netto
- Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
- Praca na terenie dolnośląska

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne
- uczciwość
- doświadczenie w zakresie klimatyzacji i wentylacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub kontakt telefoniczny 513-659-148