projektpraca.eu

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Centrum Kariery
  • Dodano: 29 października 2020
  • Ważna do: 12 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

SERWISANT KLIMATYZACJI WENTYLACJI

miejsce pracy: Kielce

Zapraszam do kontaktu, jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znasz podstawy budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • masz uprawnienia SEP, F-GAZ.

Będziesz się zajmować:

  • przeglądem instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
  • nadzorem nad eksploatacją tych urządzeń oraz usuwaniem awarii.

Osoby zainteresowane zachęcam do wysłania CV na adres: wioleta.czajka@centrumkariery.eu tel.: 535-008-230

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz 20992.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.