projektpraca.eu

Serwisant ds. sanitacji instalacji piwnych - Kielce

OEX Cursor
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022

Opis stanowiska pracy

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Serwisant ds. sanitacji instalacji piwnych

miejsce pracy: Kielce

Zadania na stanowisku:
obsługa i serwis techniczny instalacji piwnych
przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu i nowych instalacji/demontaży
wsparcie imprez masowych z zakresu instalacji piwnych
prowadzenie szkoleń personelu w lokalach z zakresu obsługi instalacji piwnych
sporządzanie dokumentacji z wykonanych czynności

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie min średnie rekomendowane techniczne
zmysł techniczny
samodzielność w działaniu oraz dyspozycyjność
mile widziana znajomość charakterystyki branży gastronomicznej
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
zatrudnienie na UZ z ZUS
motywacyjny system wynagrodzeń
możliwość rozwoju zawodowego
samochód służbowy
telefon, tablet

PROSZĘ PRZESYŁAĆ CV NA ADRES HR@OEX.PL W TYTULE WPISUJĄC NAZWĘ STANOWISKA ORAZ MIASTO