projektpraca.eu

Sekretarz podokręgu ŚZPN w Sandomierzu

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach
  • Dodano: 08 stycznia 2021
  • Ważna do: 22 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Sekretarz Biura Podokręgu Sandomierz będzie odpowiedzialny za całościową obsługę Biura Podokręgu w Sandomierzu, ul. Koseły 3a na warunkach uzgodnionych co do koniecznego wymiaru pracy w ramach umowy o pracę.

Wymagania

Wymagania preferowane

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),
  • umiejętność pracy samodzielnej i pod presją czasu,
  • umiejętności organizacyjne,
  • zainteresowanie wydarzeniami sportowymi, w szczególności meczami piłki nożnej,
  • gotowość do częstych podróży służbowych.
  • doświadczenie w organizacji imprez sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem meczów piłki nożnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w klubach sportowych, związkach sportowych, organizacjach samorządowych, itp.
  • posiadanie cech osobowych, jak: odpowiedzialność, umiejętności organizacyjne, komunikacyjne
  • dyspozycyjność w weekendy, w trakcie trwania rozgrywek

Mile widziane

  • znajomość języka obcego
  • znajomość przepisów i regulaminów dotyczących zasad funkcjonowania PZPN oraz WZPN.
  • wymagane prawo jazdy kat. B