Sekretarka ze specjalizacją kadry i płace - szkolenie ze stypendium (1000 zł netto)

Fundacja Heros
  • Dodano: 10 maja 2021
  • Ważna do: 20 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros prowadzi zapisy na szkolenia on-line! Możesz uczyć się bezpiecznie, nie wychodząc z domu. Pierwsze szkolenia planujemy od końca maja.

Najbliższe szkolenie: Sekretarka ze specjalizacją kadry i płace.

Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu pracy biurowej, obsługi programów biurowych, zagadnień administracyjnych, z zakresu prawa pracy, podstaw naliczania wynagrodzeń, płac, podstaw obsługi programów kadrowych i inne.

W ramach szkoleń:

- certyfikat oraz zaświadczenie MEN po jego ukończeniu

- stypendium szkoleniowe 1000 zł netto

- składki ZUS

- dostęp do materiałów szkoleniowych on-line

- ponad 112 h interaktywnego szkolenia

- wsparcie doradców zawodowych

- po zakończonym szkoleniu oferujemy realizację staży zawodowych - stypendium stażowe 1800 zł brutto.

- po zakończonym szkoleniu wspieramy w poszukiwaniu zatrudnienia

Wymagania

Wszystkie warunki, które należy spełniać:

- posiadać orzeczenie o niepełnosprawności

- pozostawać bez pracy

- zamieszkiwać województwo świętokrzyskie

- posiadać stały dostęp do internetu, komputer

Zapisy trwają! Zostały 2 wolne miejsca. Wyślij do nas swoje CV na wskazany adres e-mail.