projektpraca.eu

Sekretarka w kancelarii prawnej

Biuro
  • Dodano: 06 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: -przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji Biura w wersji papierowej i systemie komputerowym, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, a także obsługa poczty elektronicznej sekretariatu, -udzielanie informacji (telefonicznie i bezpośrednio) klientom, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych, -przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań, -prowadzenie listy obecności, książki ewidencji wyjść służbowych i prywatnych oraz ewidencji delegacji służbowych, -prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników Biura w materiały biurowe, -przygotowywanie zestawień/deklaracji i raportów -wsparcie w przygotowywaniu/ edycji dokumentów, -inne prace zlecone - ustalane w miarę potrzeb przez pracowników kancelarii,

Wymagania

Wymagamy: -miła aparycja i reprezentatywność -doświadczenia na podobnym stanowisku w kancelarii prawne lub doświadczenia na stanowisku sekretarsko-recepcyjnym, -biegłej obsługi komputera w szczególności obsługi programów MS Office, -umiejętności obsługi urządzeń biurowych, -wysokiej kultury osobistej, -niekaralność -punktualności, odpowiedzialności, zaangażowania i własnej inicjatywy w realizacji powierzanych obowiązków, -bardzo dobrej organizacji pracy, -umiejętności pracy pod presją czasu, -bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych, -podzielności uwagi; umiejętności pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie. -bardzo dobra znajomość języka angielskiego, -czynne prawo jazdy kat.B Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w przyjaznym zespole -atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (dieta, karnety na siłownię) Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@pcwo.pl z dopiskiem w tytule maila nazwy stanowiska. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do