projektpraca.eu

Samodzielny stolarz

Balayan
  • Dodano: 02 kwietnia 2024
  • Ważna do: 16 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • doświadczenie w pracach stolarskich, w produkcji i montażu mebli na wymiar

    od a do z .

  • mile widziane doświadczenie przy pracy z jachtami lub busami, przyczepami kempingowymi

  • doświadczenie w pracy z materiałami, takimi jak: drewno, płyty wiórowe, metal, elementy tapicerowane

  • znajomość podstawowych urządzeń do obróbki płyt drewnianych

  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych i specyfikacji projektów meblowych

  • jesteś dyspozycyjny od 08:00 - 16:00 , od poniedziałku do piątku

Wymagania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • w pełni wyposażone w pełni miejsce pracy

  • umowę zlecenie na okres próbny (1 -3 miesiące) ,następnie umowę pracę

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu drogą mailową.