projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Biuro rachunkowe Solar Studio Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 stycznia 2016
  • Ważna do: 30 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

iejsce pracy: Micigózd Region: Swiętokrzyskie Opis stanowiska: - Dekretowanie i księgowanie dokumentów. - Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych. - Sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych oraz okresowych sprawozdań finansowych (CIT, VAT, GUS). - Sporządzanie sprawozdań tj. raporty kosztowe, bilans roczny, rachunek zysków i strat (w ujęciu rocznym oraz okresowym na potrzeby spółki). - Wystawianie faktur. - Prowadzenie ewidencji dokumentów bankowych. - Kontrola rozliczeń z urzędami skarbowymi i ZUS. - Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami. - Przygotowywanie wniosków kredytowych ?Kontrola przepływów pieniężnych.

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość). - Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. - Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i przeprowadzaniu zamknięć miesiąca i roku . - Doświadczenie w opracowywaniu comiesięcznych deklaracji CIT, VAT oraz raportów do GUS. - Odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy. - znajomość programów finansowo- księgowych (mile widziana znajomość OPTIMY); ?Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań. - Umiejętność obsługi pakietu Ms Office. OFERUJEMY: - wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; - ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.