projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

BIURO RACHUNKOWE SABINA ANDREJAS
  • Dodano: 05 czerwca 2023
  • Ważna do: 19 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
-Dokonywanie rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji PIT, VAT
-Prowadzenie ewidencji środków trwałych, sprawozdań GUS itp.
-Przygotowanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby klienta,
-Prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej z kontrahentami w ramach prowadzonej obsługi księgowej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-Znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT, PIT)
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
-Dodatkowym atutem będzie znajomość programów Rachmistrz GT , Subiekt GT , Gratyfikant GT

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
Pracę w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: @

Biuro zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Biurze Rachunkowym Sabina Andrejas z siedzibą w Kielcach dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.