projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Kancelaria Prawna
  • Dodano: 07 stycznia 2021
  • Ważna do: 21 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko księgowej.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • samodzielna obsługa księgowa Klientów biura - pełne księgi oraz PKPiR,
  • rozliczanie podatku VAT, PIT, CIT,
  • samodzielne sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych.

Wymagania

Od Ciebie wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • znajomości zagadnień księgowych oraz bieżących przepisów prawa podatkowego,
  • samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy i rzetelności,
  • znajomości programu księgowego WAPRO Kaper,
  • mile widziana znajomość zagadnień kadrowo - płacowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimu o przesłanie CV.