projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Centrum Wsparcia Biznesu Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 grudnia 2020
  • Ważna do: 31 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe prowadzone przez biegłego rewidenta poszukuje samodzielnej księgowej do prowadzenia pełnej księgowości i KPiR klientów w systemie Comarch Optima ERP.

Opis stanowiska pracy:

- samodzielne prowadzenie księgowości klientów,

- prowadzenie rozliczeń podatku VAT,

- przygotowywanie plików JPK,

- wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy i rozliczeń rocznych PIT dla klientów biura,

- weryfikacja poprawności księgowań dokonanych przez innych pracowników,

- prowadzenie ewidencji środków trwałych i RMK,

- uzgadnienia sald kontrahentów,

- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze.

Lokalizacja Kielce, osiedle Ostra Górka przed Bukówką.

Wymagania

- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rozliczeń księgowych, rozliczeniach VAT, min. 3 lata,

- mile widziana znajomość programu Comarch Optima ERP,

- wykształcenie min. średnie o profilu ekonomia, rachunkowość, finanse,

- dokładność, sumienność, komunikatywność,

- sprawna organizacja pracy.