Samodzielna księgowa/y - pełna księgowość - sieć sklepów spożywczych

Ph Bocian Julita Kulik
  • Dodano: 16 września 2021
  • Ważna do: 30 września 2021

Opis stanowiska pracy

Opis

Do zadań kandydata będzie należało:

?  Weryfikacja dokumentów pod względem formalno- rachunkowym

?  Księgowanie dokumentów w programie komputerowym ? Rewizor GT

?  Archiwizacja dokumentów

Oferujemy

?  Pracę na podstawie umowy o pracę pod nadzorem doświadczonej księgowej

?  Możliwość rozwoju zawodowego

?  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

?  Wykształcenie minimum średnie o kierunku rachunkowość

?  Wymagana dobra znajomość przepisów podatkowych w tym VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych

?  Mile widziana znajomość programu Rewizor

?  Rzetelności, dokładności i komunikatywności i zaangażowanie w powierzone obowiązki

?  Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

?  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata