projektpraca.eu

Samodzielna księgowa w biurze rachunkowym

CENTRUM WSPARCIA BIZNESU SP. Z O.O.
  • Dodano: 10 września 2019
  • Ważna do: 10 października 2019

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie księgowości małych firm w biurze rachunkowym prowadzonym przez biegłego rewidenta,
  • prowadzenie rozliczeń w formie książki przychodów i rozchodów i/lub pełnej księgowości,
  • prowadzenie rozliczeń podatku VAT, przygotowywanie plików JPK i deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • weryfikacja poprawności księgowań dokonanych przez innych pracowników,
  • bezpośrednia współpraca z klientami,
  • księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń w formie książki przychodów i rozchodów oraz rozliczeń VAT min. 3 lata,
  • znajomość programu Comarch Optima ERP,
  • wykształcenie min. średnie o profilu ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • mile widziana umiejętność prowadzenie rozliczeń ZUS,
  • mile widziana znajomość pełnej księgowości,
  • dokładność, sumienność, komunikatywność,
  • sprawna organizacja pracy.