projektpraca.eu

Samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy

College Medyczny
  • Dodano: 14 lutego 2020
  • Ważna do: 14 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie:

  • Kompleksowa obsługa klientów z zakresu księgowości,
  • Prowadzenie pełnej księgowości KPIR,
  • Deklaracja i księgowanie dokumentów ewidencja środków trwałych,
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, JPK,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem zgodności z wymogami ustawowymi,
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym,
  • Rozliczenie dotacji w placówkach  oświatowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku przy kompleksowej obsłudze księgowej,
  • Doświadczenia w pracy na programach księgowych (Enova mile widziane),
  • Znajomość MS Office,
  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Odpowiedzialność dokładność skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • Zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowanie partnerskich relacji z klientem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Przyjemną atmosferę pracy,
  • Wsparcie ze strony Przełożonego i całego zespołu