projektpraca.eu

Samodzielna księgowa, pracownik księgowości

kz
  • Dodano: 05 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe z Kielc zatrudni osoby na stanowisko samodzielnej księgowej i pracownika księgowości. Opis stanowiska pracy: - prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami - prowadzenie KPiR i PPE - prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VAT - przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb sprawozdawczości podatkowej i finansowej - księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych - kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym

Wymagania

Wymagania: - minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość programu OPTIMA - znajomość przepisów - mile widziana grupa inwalidzka i zarejestrowanie w Urzędzie Pracy Oferujemy: - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08 do 16 lub od 09 do 17 - możliwość pracy na 1/2 etatu w godzinach 13-17 - stałe wynagrodzenie - przyjazną atmosferę i w pełni samodzielne stanowisko pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji."