projektpraca.eu

Salowa

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 12 lutego 2021
  • Ważna do: 26 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pewne zatrudnienie.  Zgłoś się do nas!

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu w Czerwonej Górze

Zadania/Czynności:

- utrzymanie czystości w salach chorych

- sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego

- dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń

- uzupełnianie środków higienicznych

- pomoc przy pacjencie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- system pracy w godzinach 6:00 - 18:00 / 18:00 ? 6:00

- gwarantujemy opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje    możliwość korzystania z dofinansowań np. do leków, turnusu           rehabilitacyjnego i in.

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504 , 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego ?oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- szczepienia p/WZW typu B

- odpowiedzialność