projektpraca.eu

Robotnik transportowy- obsługa wózka widłowego

Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A.
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
182
2024-05-07 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej na rynku firmie z ponad 200 – letnią tradycją,
  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony),
  • pełen etat, pracę jednozmianową (poniedziałek-piątek),
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. nagrody jubileuszowe, bony świąteczne)

Wynagrodzenie jest ustalane z pracodawcą w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności.

CV można składać osobiście w siedzibie firmy w Kielcach przy ul. Druckiego- Lubeckiego 1 lub przesłać na adres mailowy kadry@kfp-bialogon.com.pl

Wymagania

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej w powierzane obowiązki, która posiada uprawnienia do wykonywania pracy na w/w stanowisku. Doświadczenie mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny.

Kontakt z pracodawcą

413668208, 413668339

Adres e-mail

kadry@kfp-bialogon.com.pl