projektpraca.eu

Reprezentant handlowy

Polskie Centrum Deoradztwa Energetycznego
  • Dodano: 03 stycznia 2017
  • Ważna do: 10 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Reprezentant Handlowy Rok 2016 się kończy! Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czujesz, że Twoja obecna praca nie daje Ci satysfakcji? W związku z planowanym wprowadzeniem innowacyjnego modelu organizacyjnego w 2017 roku, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Reprezentant Handlowy. Jesteśmy skłonni dać szansę każdemu, dlatego nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w branży energetycznej. Szkolenia z najlepszymi specjalistami pozwolą Ci stać się liderem w tej dziedzinie. Działalność w naszej firmie pozwoli Ci spełnić się zawodowo. Skutkiem tego praca stanie się dla Ciebie pasją i przyjemnością. Jako Reprezentant Handlowy jesteś odpowiedzialny za: ? Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B), ? Przygotowanie i prezentacje ofert handlowych, ? Sprzedaż audytów energetycznych, energii elektrycznej, paliw gazowych, oświetlenia, odnawialnych źródeł energii oraz innych produktów i usług świadczonych przez PCDE. ? Współpracę z innymi podmiotami w grupie w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania

Jako Reprezentant Handlowy w naszej firmie zyskujesz: ? Autonomiczność ? jesteś sam sobie szefem, Ty decydujesz kiedy i ile chcesz zarabiać; ? Nasi najbardziej zaangażowani pracownicy zarabiają minimum 10 tyś. zł miesięcznie ? Pracę w ambitnym i innowacyjnym zespole, ? Profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe, ? Wsparcie doświadczonych menedżerów, ? Niezbędne narzędzia do pracy, ? Uczestnictwo w konkursach, ? Umowę zlecenia, współpracy lub umowę o pracę Dokonujemy wszelkich starań, aby w naszej firmie nowi pracownicy czuli się wspaniale oraz aby mogli z satysfakcją stwierdzić, że decyzja podjęcia pracy w Polskim Centrum Doradztwa Energetycznego była najlepszą inwestycją w siebie. Jeżeli jesteś kulturalny, masz otwarty umysł, jesteś samodzielny i mocno zmotywowany do pracy to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie.