projektpraca.eu

Rekruter / rekruterka - praca

Fundacja Heros
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 14 lipca 2024
131
2024-06-19 2024-07-14

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, zajmująca się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych poszukuje na staż zawodowy osoby  w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych II !” współfinansowanego ze środków PFRON, na stanowisko:

Rekruter/ka

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie kandydatów (techników terenowych i serwisantów) różnymi kanałami;

- utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i pracownikami;

- weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą;

- raportowanie, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań.

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

- dobra znajomość pakietu MS Office;

- dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań;

- dokładność, sumienność oraz terminowość;

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY);

- pozostawanie bez zatrudnienia;

- wiek aktywności zawodowej;

- zamieszkiwanie na terenie woj. Świętokrzyskiego.

Firma oferuje:

- umowę o pracę na cały etat;

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- prywatną opieka medyczna, kartę sportową/prywatne ubezpieczenie na życie;

- indywidualny proces wdrożenia;

- swobodna atmosfera pracy.

Kontakt z pracodawcą

539-309-781 lub 795-200-402

Adres e-mail

monika.kowalik@fundacjaheros.org