projektpraca.eu

Rejestratorka medyczna z obsługą sekretariatu.

FFM
  • Dodano: 23 czerwca 2021
  • Ważna do: 07 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

OSTATNIE wolne miejsce na bezpłatne szkolenie pn. "REJESTRATORKA MEDYCZNA Z OBSŁUGĄ SEKRETARIATU"!
Start 5 lipca 2021!

OFERUJEMY:
- 3 tygodniowe płatne przeszkolenie do podjęcia stanowiska z zagadnień : ZARZĄDZANIA SEKRETARIATEM MEDYCZNYM, PROWADZENIA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, ZASAD ROZLICZANIA ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH itp.
- w ramach przeszkolenia wypłacone zostanie stypendium ok. 899zł
- na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenia oraz gwarantujemy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
- gwarantujemy materiały szkoleniowe oraz CERTYFIKAT.
- po szkoleniu 3 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym. Po zakończonym stażu możliwość zatrudnienia.

Wymagania

WYMAGANIA:
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- status osoby biernej zawodowo.
- miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim.

Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: kielce@ffm.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać - REJESTRATORKA

Więcej informacji pod numerem telefonu 534-036 447