projektpraca.eu

Rejestracja szkody (obsługa infolinii)

Telbridge
  • Dodano: 06 sierpnia 2020
  • Ważna do: 06 września 2020

Opis stanowiska pracy

Rejestracja szkody - obsługa infolinii. Praca od poniedziałku-piątku

Firma Telbridge poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. rejestracji szkód

Osoba zatrudniona, będzie odpowiedzialna za przyjmowanie połączeń przychodzących (projekt nie związany ze sprzedażą). Rozmowy dotyczą rejestracji szkody i udzielania informacji na temat statusu zgłoszenia w ramach posiadanego ubezpieczenia telefonu komórkowego.

Oferujemy:
- współpracę z młodą kadrą menadżerską,
- szkolenie wstępne w pełni przygotowujące do pracy,
- gwarantowaną stawkę godzinową 17,00 zł/rbh + system premii,
- pracę od poniedziałku do piątki pomiędzy 8:00 a 18:00 (praca w systemie    2-zmianowym 8-16 i 10-18),
- dla zainteresowanych pakiet sportowy MultiSport Plus,
- 300 zł za polecenie znajomego do pracy,
- 500 zł dla osób posiadających doświadczenie w branży call center!

Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już teraz! Wyślij CV na adres: kielce@telbridge.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Wymagania

Oczekujemy:
- zaangażowania i chęci dłuższej współpracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
- dobrej znajomości obsługi komputera,
- wysokiej kultury osobistej,
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta.