projektpraca.eu

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Regionalny lider w branży ochrony osób i mienia
  • Dodano: 05 stycznia 2016
  • Ważna do: 30 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Regionalny lider w branży ochrony osób i mienia ogłasza nabór na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy region : Kielce Nr Ref.: PH/Kie/2015/DH Naszymi Klientom, którymi są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy, pragniemy zapewnić profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie doboru naszych usług i produktów. Jeżeli masz odpowiednie predyspozycje i posiadasz doświadczenie zawodowe i życiowe, umiesz pracować w zespole, jednak nie boisz się samodzielnych zadań, to ta oferta jest dla Ciebie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podległy Region - obsługę klientów, ofertowanie i sprzedaż usług firmy, dbałość o relacje z klientami na odpowiednim poziomie.

Wymagania

Oczekujemy: - wykształcenia min. średniego, - znajomości programów MS Office, - zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - komunikatywności i umiejętności współpracy z wymagającymi klientami, - asertywności, - dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności planowania, - wysokiej kultury osobistej, - gotowości pracy w terenie (prawo jazdy kat. B) Oferujemy: - możliwość samorealizacji - stabilne warunki zatrudnienia - motywacyjny system wynagrodzeń - niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) Zachęcamy do aplikowania również kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności. Aplikacje z podaniem numeru referencyjnego, prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@grupagt.pl, do dnia 20 stycznia 2016 roku. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"