projektpraca.eu

Referent ds. kursów i szkoleń

Konsorcjum Naukowo - Edukacyjne SA
  • Dodano: 24 kwietnia 2024
  • Ważna do: 08 maja 2024
621
2024-04-24 2024-05-08

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:

  • obsługę administracyjno–organizacyjną szkoleń,
  • tworzenie i koordynowanie kolejnych szkoleń/kursów, w tym szkoleń organizowanych w ramach EFS,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń/kursów,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • współpracę z wykładowcami oraz firmami zewnętrznymi,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych,
  • współpracę z pracownikami Biura w zakresie powyższych obowiązków.

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra znajomość programów biurowych MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność efektywnej pracy przy kilku projektach jednocześnie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i elastyczność w zakresie pracy i obowiązków (różnorodność projektów),
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracy (własna działalność gospodarcza) ,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy;
  • możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń

Adres e-mail

kadry@konsorcjum.edu.pl