projektpraca.eu

Referent ds. kursów i szkoleń

Konsorcjum Naukowo - Edukacyjne SA
  • Dodano: 24 kwietnia 2024
  • Ważna do: 08 maja 2024
297
2024-04-24 2024-05-08

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie placówką przedszkolną,
  • realizowanie zadań statutowych,
  • dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
  • organizowanie pracy placówki,
  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci i dorosłych,
  • stwarzanie warunków do realizacji zaleceń wynikających z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego,
  • zatrudnianie nowych pracowników sprawowanie nadzoru pedagogicznego,
  • prowadzenie awansu zawodowego nauczycieli, współpraca z organem prowadzącym,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami,
  • zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystywania środków,
  • organizowanie i przeprowadzanie rekrutacji dzieci do przedszkola,
  • współpraca z rodzicami i instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra znajomość programów biurowych MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność efektywnej pracy przy kilku projektach jednocześnie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i elastyczność w zakresie pracy i obowiązków (różnorodność projektów),
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracy (własna działalność gospodarcza) ,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy;
  • możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,

Adres e-mail

kadry@konsorcjum.edu.pl