projektpraca.eu

Recepcjonista/recepcjonistka

P.P.U.H. DEKOM Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 maja 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-obsługę gości hotelowych,

- bieżąca obsługa recepcji hotelowej,

-dbanie o wizerunek hotelu i standardy obsługi, -przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych,

-wystawianie faktur i rachunków,

Praca zmianowa w tym w porze nocnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro.kielce@dekom.com.pl

Dokumenty RODO związane z przetwarzaniem danych do rekrutacji znajda Państwo w zakładce: https://www.hoteldal.pl/kielce/images/docs/klauzule/Klauzula_do_rekrutacji_Hotel_DAL_07082020.pdf

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie w pracy w hotelu,

 - znajomości trendów w hotelarstwie,

- dobra znajomość j. angielskiego,

- umiejętności komunikacyjne,

– swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

-umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu,

- kultura osobista w kontaktach z klientami, miła aparycja i otwartość,

- umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel).