projektpraca.eu

Recepcjonista/stka

Moto-Agromax Sp. Z o.o.,Sp.K. Hotel "Grafit"
  • Dodano: 13 września 2019
  • Ważna do: 13 października 2019

Opis stanowiska pracy

-profesjonalna i miła obsługa gości podczas pobytu w hotelu(check-in,check-aut, wystawianie faktur ,odbieranie telefonów).

- zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

- obsługa hotelowego programu komputerowego

- współpraca z wszystkimi działami hotelu

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- praca na pełny etat

- prowizje od sprzedaży usług hotelowych

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości j.Angielskiego,inne języki będą dodatkowym atutem

- pełna dyspozycyjność praca  zmianowa( recepcja jest czynna 24h,również w weekendy i święta)

- mile widziane doświadczeniem na stanowisku Recepcjonisty/stki w hotelu

-umiejętności komunikacyjne  i organizacyjne

-świetny kontakt z ludzmi,wysoka kultura osobista

-umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu