projektpraca.eu

Radca prawny

Lex-Cognita sp. z o.o.
  • Dodano: 19 lipca 2024
  • Ważna do: 02 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawno Finansowa „Lex-Cognita” sp. z o.o. poszukuje wykwalifikowanego Radcy Prawnego, który dołączy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie wsparcia prawnego we wszystkich aspektach działalności naszej firmy.

 Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie i opiniowanie umów, dokumentów i innych aktów prawnych.

- Udzielanie porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz administracyjnego.

- Reprezentowanie firmy w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

- Monitorowanie zmian w przepisach prawa i doradzanie w zakresie ich wpływu na działalność firmy.

- Współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia zgodności działań z obowiązującymi przepisami prawa.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe prawnicze.

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata.

- Znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, pracy oraz administracyjnego.

- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

- Nowoczesne narzędzia pracy i komfortowe warunki biurowe.