projektpraca.eu

Radca prawny - Prawnik ‘In-house’ P/T lub F/T

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2024
  • Ważna do: 20 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Radca Prawny - Prawnik ‘In-house’ P/T lub F/T

Lokalizacja: Kielce

Widełki płacowe:  6000-12 000 zł netto + VAT

Wymiar pracy: 20 h/ tydzień  (2 dni w tygodniu w biurze w Kielcach)

Forma zatrudnienia: B2B

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

  • Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  • Angloville oraz nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • Stawiamy na różnorodność -w naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Co wyróżnia to stanowisko:

  • ciekawy, innowacyjny produkt,
  • praca w jednym z najszybciej rozwijających się startupów edukacyjnych w Europie,
  • praca pełna wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
  • praca w pełnym pasji, międzynarodowym  zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik.

Wymagania:

  • tytuł Radcy Prawnego lub Adwokata
  • co najmniej 3-lata w pracy jako prawnik ‘in-house’ lub pracownik kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym naciskiem na prawo umów, prawo gospodarcze
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego, prawa konsumenckiego, regulacji prawnych związanych z ochroną danych osobowych.
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawnej
  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadańMile widzaiane:
  • ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego będzie dodatkowym atutem;
  • posiadanie uprawnień doradcy podatkowego będzie dużym dodatkowym atutem
  • umiejętność samodzielnego sporządzania anglojęzycznych umów - dodatkowy atut

Odpowiedzialność:

  • sporządzanie, analiza, opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, regulaminy wewnętrzne)
  • bieżące wsparcie prawne dla Spółki
  • udzielanie wewnętrznych konsultacji i porad prawnych poszczególnym działom Spółki (min. umowy, negocjacje)
  • reprezentowanie spółki przed zewnętrznymi instytucjami, organami, kontrahentami
  • nadzór nad ochroną danych osobowych
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia jednego z najszybciej rozwijających się startupów edukacyjnych w Europie, biura w 6 krajach w Europie i Azji
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B w organizacji o wysokiej kulturze pracy, pełnej wyzwań i możliwości
  • Praca w nowoczesnym biurze, w centrum Kielc (2 dni w tygodniu)
  • Dodatkowa opieka medyczna oraz Karta MultiSport
  • Wspierający i zaangażowany zespół menedżerski
  • Praca w międzynarodowym środowisku, wśród członków zespołu, osoby z kilku krajów
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl   dołączając klauzulę