projektpraca.eu

Radca prawny - Adwokat

PCWO Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 maja 2020
  • Ważna do: 20 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje ambitnych studentów prawa, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii

OFERUJEMY:

    • Pracę w przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet dodatkowych korzyści np. karnet na siłownię, wyżywienie),
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

WYMAGANIA:

    • Posiadanie uprawnień Radcy Prawnego lub Adwokata,
    • Umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów,
    • Bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK,
    • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziana znajomość z zakresu odszkodowań za majątkowe szkody komunikacyjne.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać " Aplikacja na stanowisko student prawa"

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.