projektpraca.eu

radca ds. odszkodowań/ cesji

ERE Polska sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lutego 2017
  • Ważna do: 25 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz: - firmy zapewniającej godziwe warunki prowizyjne, premie motywacyjne oraz dobrą organizację - dodatkowego dobrze płatnego zajęcia (DG lub um. agencyjna) lub pomysłu na Twój podstawowy biznes i zajęcie - możliwości samorealizacji, rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy - jasnych, prostych i uczciwych zasad rozliczeń, pewnego partnera na lata - kooperanta mającego dobre know-how, materiały oraz wiedzę umożliwiającą Tobie łatwe przeszkolenie pozyskanych współpracowników Jeżeli jesteś: - osobą posiadającą doświadczenie, strukturę współpracowników, solidne kontakty - komunikatywną, otwartą na ludzi i możliwości osobą - kreatywny i samodzielny w swoich działaniach - doświadczonym kierownikiem/managerem, nie jest ci obcy kontakt z ludźmi, pracownikami, czujesz się dobrze na pozycji lidera Jeżeli chciałbyś: - współpracować z nami w ramach własnej DG lub na podstawie umowy cywilno-prawnej (agencyjnej) - budować własną strukturę współpracowników działających na ciągle rozwijającym się rynk usług prawnych w tym odszkodowań - uzyskiwać wysoką prowizję od zleconych spraw, nadprowizję strukturalną - mieć szansę (zależnie od wyników) na etat, samochód, refundację kosztów prowadzenia biura - reprezentować poważną firmę z rynku prawno-odszkodowawczego - mieć dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania klientowi (lepsze produkty = twoi współpracownicy będą mieć lepsze wyniki) - mieć czyste sumienie, nie pobierać zaliczek od klientów, nasze usługi rozliczamy tylko prowizyjnie - przekuć swoje kontakty, znajomości i pomysły na konkretne dochody Wyślij nam swoje CV, zadzwoń porozmawiać, dowiedz się więcej Może już pracujesz w branży ? Zadzwoń, być może spotkamy się w swoich oczekiwaniach w połowie drogi... Nasza firma zajmuje się odszkodowaniami (szkody rzeczowe, osobowe, OC komunikacyjne, błędy medyczne, wypadki w pracy, wypadki za granicą). Cechuje nas rzetelność, skuteczność, b. dobre opinie wśród klientów oraz b. dobre warunki finansowe dla agentów i koordynatorów. Mamy dobre usługi, uczciwe umowy, jasne warunki współpracy oraz ciekawy program partnerski (kooperacja z firmami zewnętrznymi). Wiemy jak działają inne firmy tego typu i co robią źle - nie powielamy błędów konkurencji. Nasza organizacja także stoi na wysokim poziomie - wiemy że szybkość działania jest równie ważna jak wysokość uzyskiwanych roszczeń. Zagwarantujemy: - profesjonalne materiały szkoleniowe, szkolenie stacjonarne, - dostęp do systemu IT firmy dla twoich współpracowników (komunikacja, szkolenia, listy klientów, dozór stanu spraw, przesyłanie dokumentów) - pełne wsparcie szkoleniowo-operacyjne ze strony firmy - know-how marketingowe, wiedzę i pomysły - jak, gdzie i z kim dotrzeć do klientów, - jasną, uczciwą umowę bez haczyków, kar umownych i innych cudów konkurencji - zaliczki za złożone sprawy dla całej Twojej struktury Wyślij CV i ewentualny list motywacyjny, odeślemy list rekrutacyjny do uważnej lektury i spokojnie zastanowisz się co dalej.

Wymagania

mobilność, wykszt. min. średnie