projektpraca.eu

Psycholog 1/2 etatu

Stowarzyszenie "Nadzieja Rodzinie", Środowiskowy Dom Samopomocy typu B/C
  • Dodano: 18 września 2020
  • Ważna do: 02 października 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy (ośrodek wsparcia dziennego) na stanowisku psychologa w wymiarze 1/2 etatu. Ośrodek świadczy pomoc dla osób w podeszłym wieku zmagających się z innymi przewlekłymi zaburzeniami czynności psychicznych (np. Choroba Alzheimera) oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Psycholog będzie odpowiedzialny za prowadzenie grupowych oraz indywidualnych zajęć dla Uczestników Placówki, wsparcie świadczone opiekunom Uczestników, wypełnianie niezbędnej dokumentacji. Oferujemy pracę w miłym zespole i atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w Środowiskowym Domu Samopomocy usytuowanym przy ul. Mielczarskiego 45 w Kielcach. Ośrodek jest otwarty od 7.30 do 16.30.

Prosimy zainteresowane osoby o kontakt mailowy, a w razie pytań telefoniczny.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na stanowisku psychologa oczekujemy:

- ukończone studia magisterskie uprawniające do wykonywania zawodu psychologa,

- otwartość na drugiego człowieka,

- empatia i zrozumienie wobec trudności generowanych przez chorobę i niepełnosprawność,

- kreatywność,

- umiejętność pracy w grupie.