projektpraca.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma w Kielcach
  • Dodano: 22 stycznia 2016
  • Ważna do: 15 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce (okolice) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: - realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych; - budowanie relacji z klientami; - dbałość o rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów na obsługiwanym rynku; - raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego;

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: - zaangażowania i nastawienia na osiągnięcie celów; - komunikatywności, umiejętności pozyskiwania i utrzymywania dobrych relacji z klientem; - dobrej znajomości rynku detalicznego i hurtowego; - predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych; - umiejętności dobrej organizacji czasu pracy; - mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego; - prawa jazdy kat. B; Kandydatom oferujemy: - pracę w młodym i ambitnym zespole; - atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca podstawowa + premia zależna od wyników pracy) - niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy); - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;