projektpraca.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BEST PARTNER
  • Dodano: 17 stycznia 2016
  • Ważna do: 02 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki: ? Aktywne poszukiwanie nowych Partnerów Handlowych; ? Utrzymanie pozytywnych kontaktów oraz współpraca z dotychczasowymi klientami; ? Bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region; ? Realizacja planów sprzedażowych; ? Budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: ? doświadczenia min. rocznego w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i przeprowadzania negocjacji cenowych; ? komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych; ? Samodzielność i dobra organizacji własnej pracy; ? nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy, ? posiadania prawa jazdy kat. B. min. 2 lata

Wymagania

Oferujemy: ? samodzielną i ciekawą pracę, ? szkolenia pozwalające osiągnąć perfekcję w pracy, ? możliwość rozwoju zawodowego i awansu, ? atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników, ? narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy), ? pracę w pełnym wymiarze czasu pracy Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".