projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Telewizja Kielce
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 01 marca 2016

Opis stanowiska pracy

Telewizja Kielce, należąca do grupy Telewizji Regionalnych , która rozpoczyna działania w Kielcach od stycznia 2016 roku poszukuje: Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży produktów Telewizji Kielce w systemie B2B. Praca stała lub dorywcza dla osób pełniących funkcje handlowe w innych firmach. JESTEŚ AMBITNĄ ,UŚMIECHNIĘTĄ ,PEŁNĄ ENERGII, NASTAWIONĄ NA ROZWÓJ OSOBĄ??? BYĆ MOŻE TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!!!!!! DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!!! ZDOBYWAJ WIEDZĘ, PODNOŚ SWOJE KWALIFIKACJĘ!!! ROZWIJAJ SWOJE KOMPETENCJE!!!! A PRZY TYM DOBRZE SIĘ BAW!!!!

Wymagania

Do obowiązków handlowca należy: ? aktywne pozyskiwanie nowych klientów na 5 stałych produktów firmy ? utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami ? prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji ? realizacja planów sprzedażowych Oczekiwania: ? zdolności komunikacyjne i interpersonalne ? znajomość technik sprzedaży i negocjacji (mile widziane) ? rzetelność w działaniu ? bardzo dobra organizacja pracy ? doświadczenie w sprzedaży(wskazane) ? mobilność ? punktualność Oferujemy ? stabilną współpracę i przyjacielską atmosferę pracy ? dużą niezależność, pracę zdalną ? możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy ? imprezy integracyjne ? prowizyjny system wynagrodzenia (700 zł brutto od umowy) ? dodatkowe bonusy po osiągnięciu celów sprzedażowych (ubezpieczenie medyczne, telefon służbowy, laptop, samochód służbowy, awans, praca stała...) UWAGA! Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem i nieszablonowy list motywacyjny proszę wysyłać na : praca@telewizjakielce24.pl (w tytule koniecznie wpisać : HANDLOWIEC) !