projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Precyzja 3d Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Firma z siedzibą w Kielcach mieszczącą się w Kieleckim Parku Technologicznym, działająca w branży konstrukcyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds pozyskiwania klientów Water Jet

Oczekujemy:

  • rozwijanie sprzedaży na określonym terenie

  • aktywna działalność informacyjna na danym rynku

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • dbałość o wizerunek firmy

  • znajomości branży CNC

  • dyspozycyjności, systematyczności i dotrzymywania terminów

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • wykształcenie techniczne, mechaniczne itp.,

  • prawa jazdy kat.B

  • umiejętności analityczne; tworzenia baz danych

  • znajomość pakietu Office w szczególności Excel

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie-podstawa +premia uzależniona od wyników

- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 20.10.2021r. wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

rekrutacja@precyzja3d.pl