projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY ENERGA OBRÓT S.A. (PRACA W DELEGACJACH)
  • Dodano: 25 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Partner firmy ENERGA OBRÓT SA poszukuje osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (praca w delegacji) OBOWIĄZKI: 1. Zawieranie umów z klientem 2. Prezentacja oferty i produktów firmy 3. Realizację celów sprzedażowych na powierzonym terenie 4. Pozyskiwanie klientów i budowanie długoletnich relacji OFERUJEMY: 1. Pracę w stabilnej firmie 2. wysokie prowizje + stałe wynagrodzenie 3. Wsparcie na każdym poziomie pracy, szkolenia 4. Niezbędne narzędzia pracy 5. Jasną scieżke kariery,awansu 6. W przypadku pracy w delegacji pokrycie kosztów transportu oraz noclegu. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Wymagania

OCZEKUJEMY: 1. Zaangażowania i umiejętności w nawiązywaniu kontaktów handlowych 2. Wysokiej kultury osobistej 4. Umiejętność organizacji pracy 5. Umiejętność pracy w zespole 6.Otwartość na wyjazdy, delegacje.