projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

WidziszWszystko Limited Sp.k
  • Dodano: 11 stycznia 2018
  • Ważna do: 19 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

DO OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE M.IN: - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami - Dbanie o wizerunek firmy - Rozbudowanie bazy klientów

Wymagania

- Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) - wykształcenie m.in. średnie - Prawo jazdy kat B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdu) - Nastawienie na realizację powierzonych zadań - Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - Wysoka kultura osobista - Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania czasem - Dyspozycyjność, praca w delegacji W ZAMIAN OFERUJEMY: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność) - Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów (premia) - Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia - Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole NARZĘDZIA PRACY: - Samochód służbowy - Telefon - Komputer